לקט הזדמנויות עסקיות, 27.12.15

להלן מקבץ הזדמנויות עסקיות מהעולם. לכניסה למערכת ההזדמנויות העסקיות, לחץ כאן

אוקראינה – יצרן של מנופים שונים לבניין, גשרים, נמלים, פחם, תובלה ועוד מחפש שותפים עסקיים בישראל (93783).

 

אוקראינה – אחד היקבים (הכולל מזקקה) הוותיקים ביותר במזרח אירופה, נוסד בשנת 1889, מעוניין לייצא לישראל ברנדי ולכן מעלה מ-30 סוגי יין (93784).

 

אוקראינה – הצעה לייצא חלב מרוכז ומשומר, חמאה, יוגורט, אבקת חלב ואבקת חלב דל שומן (93804).

 

טיוואן – יצרן של מברשת שיניים חשמלית מחפש מפיץ בישראל (93898).

 

הודו – יצרן ויצואן של אורז, ירקות טריים, תבלינים (כורכום) וכותנה, מעוניין ביבואנים (94012).

 

טורקיה – חברה הממוקמת בדניזלי (בסמוך לאיזמיר), המייצרת מוצרים חד-פעמיים לבתי חולים, כמו בגדים לחולים, כובעים, כוסות, מצעים, גזה וכד', מחפשת שותפים עסקיים (94038).

 

טורקיה – אחד היצואנים הגדולים ביותר של קמח למאפיות ולשימוש תעשייתי מחפש שותף עסקי בישראל לקשר ארוך טווח (94063).

 

טורקיה – חברה מאיסטנבול העוסקת בייבוא וייצוא של חלקי חילוף לכלי רכב מסחריים של MAN, מרצדס בנץ, וולוו, רנו, DAF ו- SCANIA, מעוניינת בקשר עם יבואנים (94072).

 

פולין – הצעה לייצא תערובת קפה ערביקה אורגנית, בעלת טעם וארומה ייחודיים, ואשר אינה חומצית לגוף האדם (94165).

 

סין – יצרן גלילי דבק שונים לשימוש משרדי ולאריזות מעוניין לייצא לישראל (94461).

 

רומניה – יצרן מוביל של מערכות אנרגיה פוטו-וולטאיות, המותאמות לצרכי לקוחות שונים, מחפש שותפים עסקיים. ההשקעה הרבה של החברה במחקר ובפיתוח הובילה לפיתוח טכנולוגיות חדשניות אשר הגדילו את הביצועים ואת אורך החיים של המוצרים (95122).

 

בולגריה – מפעל שהוקם ב-1970 ומתמחה בייצור של מכונות, ציוד וחלקי חילוף לתעשיית הסוכר, כמו גם ייצור והרכבה של מסגרות מתכת, הרכבה של צינורות שונים ומתן שירותים הנדסיים, מחפש שותפים עסקיים (95193).

 

הונגריה – חברה אשר הוקמה בשנת 1868 ומספקת מים בריאים לשני מיליון תושבים בבירת הונגריה ומים לתעשייה, ובבעלותה מפעל מודרני לטיפול בשפכים, מעוניינת בשיתופי פעולה טכנולוגיים בתחומים אלה (95199).

 

יוון – חברה העוסקת בייצור אריחים וחיפויי קיר דקורטיביים כחמישה דורות מעוניינת לאתר מפיץ/יבואן למוצריה בישראל (95309).

 

ארה"ב – יצואנית גדולה של פרות וירקות טריים, כמו מנגו, ענבים, אבוקדו, נקטרינות, שזיפים, גזר, בצל לבן ועוד, מחפשת מפיצי מזון בישראל (95321).

 

סינגפור – חברה אשר בסיסה בסינגפור ומתמחה בחדירה לשווקי אסיה בתחום המכשור הרפואי מעוניינת בטכנולוגיות חדישות בתחום זה עבור לקוחותיה באסיה (95369).

 

ספרד – יצרן ויצואן של משקאות כמו יין, מיצים, בירות (כולל בירה מאלט) ומשקאות אנרגיה מעוניין בקשר עסקי עם יבואנים (95377).

 

קפריסין – חברה מציעה אירוח וניהול של סביבות IT  מורכבות, ומבטיחה זמינות, סביבה מאובטחת ועמידה בפני תקלות עבור מידע קריטי ויישומים עסקיים במרכזי החברה בניקוסיה ובלרנקה, וכן מחירים נוחים (95531).

 

ויטנאם – יצואן של פרות טרופיים וירקות כמו אננס, פסיפלורה, קוקוס, בננה, פומלה, ליים ללא גרעינים, פטאיה, בטטות ועוד, מחפש יבואנים (95572).

 

אקוודור – חברה שהוקמה על ידי נשים יזמיות מעוניינת לייצא שוקולד כהה אורגני באיכות גבוהה. המוצר מכיל קקאו פרמיום "פינו דה ארומה" בעל איכויות ייחודיות מהאזורים הטרופיים של אקוודור (95733).

 

 

 

למידע נוסף על הצעות אלה יש למלא את הטופס שלהלן.

*
*
*
*
*
*
למידע נוסף בתחום זה