גרמניה – חברה מחפשת מוצרים לתעשיית התעופה והחלל במסגרת הסכם עם סוכן מסחרי (117594)

סוכנות מסחרית גרמנית וחברה לפיתוח עסקי בעלת ניסיון של למעלה מ- 20 שנה, מחפשת מוצרים עבור תעשיית התעופה והחלל, כגון רכיבים או חלקים מבניים עבור תת-הרכבות במסגרת הסכם עם סוכן. ההסכם יכלול שירותי מכירה ותמיכה בינלאומית מותאמים לדרישות השותף.לחברה קשרים מצוינים בתעשיית התעופה והחלל והיא ייצגה כמה מהחברות הגדולות ביותר בענף.

החברה מעוניינת ביצרנים של רכיבים וחלקים מבניים עבור תת-הרכבות, כמו למשל: מנועים, מערכות פליטת גז, מערכות אוורור וחמצן, טורבינות, ציוד לתא הטייס, תושבות, כנפיים ועוד. זה כולל מחברים, רכיבים הידראוליים ופנאומטיים, כלי עבודה, להבים, רכיבים סיבוביים, חיישנים, ציוד תמיכה הקרקע, רכיבים אלקטרוניים, צינורות, כבלים, חלקי פלסטיק, אטמים ועוד. גם ספקים של מיקרו מערכות הנעה, מיקרו לוויינים ואחרים, מהווים עניין הולך וגדל עבור השוק.

החברה מעוניינת בעיקר ביצרני רכיבים וחלקים עבור מכלולי משנה, לא כל כך מוצרים סופיים. באים בחשבון גם מפיצים גדולים של רכיבים המציעים חסכון משמעותי וחברות שמתמחות בטיפול בחומרים ומוצרים לתעשיית התעופה (לדוגמה: טיפול גלווני, צפוי, ריתוך ועוד). בא בחשבון כל ציוד, מכונות, כלי עבודה או חלקים, בעלי מחירים תחרותיים.

החברה הגרמנית מעוניינת בהסכם עם סוכן מסחרי שמעוניין להתרחב לשווקים בגרמניה. היא מציעה חבילות תמיכה שונות בהתאם לדרישות השותף. ההסכם יכלול עמלה חודשית קבועה ועמלה נוספת על כל עסקה שתצא לפועל. ניתן יהיה לבטל את החוזה בכל עת.

כל חברה עם מוצרים לשוק האווירי שיש להם פוטנציאל ריאלי להיות תחרותיים, מוזמנת להביע התעניינות.

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם החברה, יש למלא את הטופס שלהלן. קבלת פרטי הקשר של החברה בכפוף להסכמת החברה בלבד.

 

 

 

*
*
*
*
*
למידע נוסף בתחום זה