| 10/03/2016

בלגיה: פגישות "אחד על אחד" עם הנספח המסחרי של בלגיה בישראל, 13.4.16

לשכת המסחר מתכבדת להציע לחברי הלשכה הזדמנות ייחודית לקיים פגישה אישית עם מר יעקב למפרט, הנספח המסחרי של האזור הפלמי של בלגיה בישראל.
הפגישות מיועדות ליבואנים וחברות המעוניינות להקים שלוחה או פעילות הקשורה בהשקעות בבלגיה.

הפגישות יתקיימו בתיאום מראש, בבית לשכת המסחר בתל אביב, ביום שני, 13 באפריל, בין השעות 13:00-9:00. משך כל פגישה חצי שעה.

לתאום פגישה אישית יש למלא את טופס הרישום המצורף במלואו באנגלית, כולל פירוט תחום פעילות החברה ומטרת הפגישה, ואנו נחזור אליכם במייל עם שעת הפגישה המדויקת.

לתשומת לבכם: מאחר ולא מדובר במפגש כללי אלא בפגישות ממוקדות, הנכם מתבקשים להכין מראש את נושאי הפגישה ולדייק בזמני ההגעה.


מספר נתונים על האזור הפלמי בבלגיה:

האזור הפלמי, על קרוב לשבעת מיליון תושביו, מהווה גורם כלכלי מרכזי ומשקלו בכלכלה הבלגית מכריע. כ-70% מהיצוא הבלגי כולו מקורו שם וכ-90% מסחר החוץ עם ישראל נעשה עם האזור הפלמי. באזור ניתן למצוא נמלי ים מהגדולים באירופה, כמו נמל אנטוורפן למשל, מרכזי הפצה אירופאים של חברות רבות (באזור ניתן למצוא את הריכוז הגבוה באירופה של מרכזי הפצה), מפעלים, תעשיות שונות במגוון סקטורים, ספקי שירותים רבים, הייטק ועוד.

הסקטורים המובילים בכלכלת האזור הפלמי הם, בין השאר: אנרגיה מתחדשת, פטרו כימיקלים, תחבורה, לוגיסטיקה, מזון והייטק. בנוסף, ישנם סקטורים ותחומים נוספים כמו איכות הסביבה, עיר חכמה, ציוד רפואי ופארמה.

בריסל, בירת האזור הפלמי ובירתה של בלגיה, כמו גם בירתו האדמיניסטרטיבית של האיחוד האירופי, היא אחת הערים המובילות בצפון אירופה במונחים של עלות-תועלת. כוח העבודה הפלמי יצרני, רב לשוני ונאמן. כשארה"ב מהווה בסיס 100 במדד הפרודוקטיביות, המדד הבלגי הוא 113 במונחים של תוצר מקומי גולמי לשעת עבודה.

הממשלה הפלמית מסייעת לחברות זרות הקובעות באזור את מושבן. הסיוע והתמריצים ניתנים בהתאם לקריטריונים ולחברות הזכאיות לכך.

המידע באדיבות הנספח המסחרי בשגרירות בלגיה בתל אביב.

פרטים על האירוע

 • תאריך:
  13/04/2016
 • איש קשר:
  שרון מרמלשטיין
 • דוא"ל:
 • שעת פתיחה:
  09:00
 • שעת סיום:
  13:00
*
*
*
*
*
*
*
*