איטליה: הצעה למימון מלא להשתתפות בתערוכת הקוסמטיקה COSMOPROF ותערוכת האריזה COSMOPACK, מרץ 2020

יבואנים חברי הלשכה מוזמנים לבקר בתערוכה הבינלאומית "COSMOPROF" בתחום הקוסמטיקה ובתערוכת "COSMOPACK" למוצרי אריזה לענף הקוסמטיקה.
התערוכות תתקיימנה במקביל בבולוניה בין התאריכים 11 ל-15 במרץ, 2020.

נציבות הסחר האיטלקית הינה גוף ממשלתי, השייך למשרד המסחר והתעשייה האיטלקי, שמטרתו לקדם את היצוא האיטלקי. הנציבות מארגנת, בשיתוף עם מארגני התערוכות, משלחת יבואני מוצרי קוסמטיקה ויבואני אריזות לתחום זה, וכן מציעה תכנית קניינים הכוללת:
1. טיסות הלוך ושוב לבולוניה
2. ארבעה לילות במלון בדרגת ארבעה כוכבים (כולל ארוחת בוקר)
3. הסעות אל/משדה התעופה/מרכז הירידים
4. כניסה חינם לטרקלין VIP, הזמנות לאירועי נטוורקינג
5. ארגון פגישות אישיות מתואמות מראש

תערוכת הקוסמטיקה COSMOPROF היא האירוע המקצועי המוביל בעולם בתחום הקוסמטיקה. בתערוכה יוצגו מוצרי איפור וקוסמטיקה, מוצרי בריאות, מוצרים לסלוני יופי וספא, מוצרי שיער מקצועיים, מוצרים לציפורניים ועוד, וכן יוצגו כל החידושים בתחום.


פרטים נוספים באתר התערוכה


תערוכת האריזות לקוסמטיקה COSMOPACK היא התערוכה הבינלאומית הגדולה ביותר המוקדשת לכל שרשרת האספקה של תעשיית הקוסמטיקה, החל מחומרי גלם ועד למותגים פרטיים, ציוד ומכונות אריזה עבור תעשיית הקוסמטיקה, וכן פתרונות אוטומציה לתעשיית היופי.


במקביל לתערוכות יתקיימו גם סמינרים רבים ואירועים מיוחדים, וכן יוצגו טרנדים חדשים ושווקי נישה ויתואמו פגישות אישיות בין יצרנים מקומיים ליבואנים ומפיצים מהשווקים הבינלאומיים, לצורך יצירת שותפויות עסקיות עם מקבלי החלטות.

כחלק מהפעילויות של המשלחות הזרות בתערוכה, היבואנים יתבקשו להירשם לפלטפורמה שתאפשר קביעת פגישות עם מציגים בהתאם לתחומי העניין.

חברי לשכה המעוניינים להגיש מועמדות לקבלת המימון מתבקשים למלא את טופס הרישום שלהלן.

ההרשמה תתאפשר עד ה-12.12 ועדיפות תינתן לחברות שטרם השתתפו במשלחת לתערוכה זו בעבר מטעם נציבות הסחר האיטלקית.

*
*
*
*
*
*
*
למידע נוסף בתחום זה